Славни

Мажите подзинаа: Секси Ирина направи селфи во провидна маица!

Ирина Шајк важи за една од најубавите жени на планетата. Руската манекенка секојдневно ги користи социјалните мрежи, а на Инстаграм објави нова провокативна фотка.

Убавата Ирина направи селфи така што позираше во провидна. Нормално, со тоа најмногу ги воодушеви мажите.

Фотографијата веднаш стана хит на социјалните мрежи, па само за еден ден собра повеќе од 500.000 лајкови.

To Top