МАКЕДОНСКИТЕ ПОРТАЛИ ПАК НАСЕДНАА: Добро, колку пати Унгарија ќе не признава?


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Нашите портали познати по копи-пејст праксата без воопшто да проверат ниту очигледна информација повторно наседнаа. Некој од нив денес објави вест од 2012 година, кога Унгарија го призна нашето уставно име, и на тој еден се налепија повеќе портали. Очекуваме еден по еден да си ја повлечат информацијата….

Денешен Тајм.мк
Еве линк од Вечер од 2012

14-12ungarija2