Лима тасма гола распали на Инстаграм

Фотката која Адријана Лима ја сподели на Инстаграм е вистинско задоволство за нејзините машки обожаватели.

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

Иако на оваа социјална мрежа најчесто објавува природни фотки, без шминка и во опуштено издание, овој пат Лима навистина изненади. Поради тоа, како на шега собра над 170.000 „лајкови“, сите до еден заслужени.