Лима гола на месечина


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Славната манекенка и поранешен „ангел“ на Викторијас Сикрет повторно импресионираше со своето совршено тело позирајќи гола на месечевата светлина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)

„Кога ќе се сретнат двете Месечини“, напиша Адријана во описот на објавата.