Славни

Личи на Мајли, се дружи со Амбер, но Ешли Мартел си има свој автентичен сексапил

Заводливата Ешли Мартел е една од ѕвездите на Инстаграм која има над еден милион обожаватели и следбеници на оваа платформа.

Родена е на 28 јуни, 1995 година во американската држава Луизијана, а сега живее во Мајами. Ешли работи како фото модел и е сопственичка на лична модна линија Caviar Blaque. Нејзината популарност ненадејно порасна откако нејзината славна другарка Амбер Роуз објави нивни заеднички фотографии.

Себеси се опишува како забавна, весела, но понекогаш  и дрска девојка која не се извинува за своите постапки.

To Top