Ларса Пипен ја фрла во сенка фамозната Ким Кардашијан


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Сопругата на бившиот кошаркар Скоти Пипен, Ларса Пипен, ја засени со својот атрактивен изглед и бомбастични облини и фамозната старлета Ким Кардашијан (нејзина одлична другарка) на заедничкото појавување во Мајами.

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Ларса е актерка и во брак со Скоти Пипен, со кого имаат четири деца. Ким и Ларса се одлични пријателки со огромна меѓусебна доверба.

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Ларса на Инстаграм има инспиративен профил каде е редовна со сексапилни и провокативни објави.

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on