Славни

Криси Тајген се врати на старите патеки: Заборавив како е да го „прчиш“ задникот

Криси Тејган се врати на моделството и се соблече прв пат по раѓањето на нејзината ќерка Луна.

Враќањето реши да го направи специјално преку Sports Illustrated, магазинот за кој таа позираше за прв пат во 2010, а потоа и во 2014 година.

Во видеото од снимањето, Криси вели дека најпрво сакала да носи едноделен костум за капење и прашала дали може да биде покриена со некое ќебе.

– Заборавив колку е тешко да го „прчиш“ задникот цел ден, се пошегува.

To Top