Славни

Крај на врската меѓу своевремено „најзгодниот“ затвореник и американската милијардерка

Своевремено беше прогласен за најзгоден затвореник на светот, откако неговите затворски фотографии беа објавени на интернет. Откако заврши со затворската казна, му тргна во шоубизнис водите, па се раздели од својата партнерка и почна врска со американската милијардерка Кло Грин. Но, Џереми Микс сега стави крај и на оваа врска.

Според американските таблоиди, наследничката на Топшоп империјата и затвореникот, кого таа го направи светски славен, раскинале уште пред два месеца, но и натаму повремено контактираат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chloe green (@chloegreen5) on

35-годишниот Микс и седум години помладата милионерка се запознале во 2017 , додека затвореникот бил во брак со поранешната сопруга, со која има две деца.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chloe green (@chloegreen5) on

Микс лани откри дека чека дете со милионерката , а синот им се родил во јуни. Наводни , биле верени , но тоа не е официјално потврдено.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chloe green (@chloegreen5) on

To Top