Славни

Корубин и Гочева го кажаа судбинското ДА: Ѕирнете од свадбените фотки на Каролина

Каролина Гочева и нејзиното момче, Михаил Корубин, го изговорија судбоносното ДА. Пејачката сподели две фотографии од венчавката на својот Instagram профил, на кои имавме можност да погледнеме мал дел од сe што се случуваше на големиот ден.

Во меѓувреме и дел од нивните пријатели започнаа да споделуваат фотографии од венчавката и му посакаа сè најубаво на вљубениот пар.

To Top