Кога стигнаа: Медиумите тврдат дека Бред Пит е во врска со…


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Тензиите помеѓу Анџелина Џоли и Бред Пит се смирија до тој степен, што Бред веќе си најде нова девојка, барем според американските медиуми.

Имено, според она што тие го пишуваат, Бред и Сандра Булок започнале да излегуваат заедно, а нив ги споил Џорџ Клуни, кој му е одличен пријател на Бред.

Тој ги запознал пред многу години на еден негов хуманитарен настан, бидејќи сметал дека многу добро си одговараат.

– Џорџ е одлучен да му помогне на Бред побрзо да ја заборави поранешната сопруга и не можеше да помисли на никој друг освен на Сандра. Тие моментално се на почеток… Џорџ помисли дека Сандра е идеална девојка за Бред, објаснува избор близок до актерот.

Сепак, други медиуми пишуваат дека Бред е мошне задоволен со неговиот живот како самец, а социјалниот живот му е смален на минимум. Повторно се дружи со старите пријатели. Иако тој не е подготвен за нова романса, изгледа многу посреќен од моментот кога објавија дека се разведуваат. Можеби токму Сандра е виновна за насмевката на неговото лице.