Кога Ноле ќе ја изнервира Јелена: „Како се понашаш, мајке ти?“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Тенисерот Новак Ѓоковиќ во живо се вклучи на својот профил на Facebook, но самиот крај на видеото е она што го уништи целиот пренос.

Имено, зад камерата се наоѓаше Јелена, неговата сопруга, но при крајот Ноле ја земал камерата, што најверојатно ја налутило.

„Како се однесуваш, жити мајка? Фала љубов, фала ти! Зарем така треба да кажеш?“

Откако сфати дека телефонот е вклучен и дека ја гледаат обожавателите на Новак, набрзо го прекина преносот. Погледнете ги последните 10 секунди.