Кога Емили ќе подлегне – и тоа го прави во свој стил


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Една од најзгодните славни жени на светот, манекенката Емили Ратајковски, дури и кога ќе подлегне во кревет, не може да лежи мирна.

„Не излегувам од кревет“, порача таа во описот од фотката која ја објави на Инстаграм, на која позира со голи гради кои ги прекрива со едната рака.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Чупето едноставно си има стил и се држи до него – било да е пред објективите на некоја фото сесија, или опуштена низ дома.