Advertisements
Славни

Кинзи Волански уапсена поради обид да втрча на финалето на Копа Америка

Кинзи Волански била уапсена поради обид за втрчување на теренот за време на финалето на Копа Америка.

Руската бомбастична убавица и модел била уапсена при обидот да влета на фудбалскиот терен за време на финалниот дуел од Копа Америка помеѓу Бразил и Перу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Волански стекна огромна планетарна популарност после нејзиното влетување на теренот на финалето од Лигата на шампионите помеѓу Ливерпул и Тотенхем.

Атрактивната Русинка се обидела да го направи истиот потег на финалето од Копа Америка. Но, била спречена во нејзиниот обид и уапсена заедно со нејзиниот дечко, познатиот интернет шегаџија Виталиј Здоровецки.

„Не успеавме на Копа Америка“, напиша славниот пар на социјалните мрежи потврдувајќи дека и двајцата завршиле во притвор.

Advertisements
To Top