Славни

Кинзи Волански си го доби назад Инстаграм профилот со над 2 милиони следбеници

Моделот и бомбастична убавица Кинзи Волански, девојката која разголена се растрча на теренот за време на финалето од Лигата на шампионите, си го доби назад нејзиниот Инстаграм профил на кој, после тоа влетување на теренот, брзински „набилда“ над 2 милиони следбеници. Истиот претходно беше пробиен од страна на хакерите и не беше достапен за посета.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Откако заработката после нејзината „разоглена инвазија“ на шампионското финале достигна милионска сума, Волански доби и експресна армија следбеници на Инстаграм чија бројка надмина 2 милиони.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Но, хакерите го блокираа нејзиниот профил и таа и нејзините следбеници немаа пристап до истиот. Сепак, после извесно време, Кинзи си го доби назад својот славен и профитабилен профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Во меѓувреме, нејзината популарност продолжува да расте, па на Инстаграм се ближи до бројка од 3 милиони следбеници. После нејзиниот разоглен упад на теренот, таа добивала повици и од фудбалери, но не знаела за кого станува збор додека не ги прегледала нивните профили.

To Top