Ким во танга мерачи на Костарика


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Откако со самиот почеток на 2017-та Ким се врати на социјалните мрежи и професионалните настани, сега продолжува со жешките фотки од одморот во Костарика.

Облечена во танга бикини со боја на кожа, ријалити ѕвездата зрачеше со сексапил во егзотичното одморалиште.