КИМ ПОВТОРНО СЕ ПОФАЛИ СО БУЈНИТЕ ГРАДИ: Во проѕирна маичка без градник се прошета низ Њујорк


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Ким Кардашијан знае како да биде актуелна во таблоидите и тоа благодарение на нејзините атрибути.

Ким повторно се прошета низ Њујорк во проѕирна маичка која ништо не препушта на фантазијата.

Популарната старлета облечена само во проѕирно црно боди и кратки маскирни пантолони се појави во јавност, заедно со помладата сестра Кендал Џенер и веднаш го предизвика вниманието на бројните таблоиди. Како сето тоа изгледаше за минувачите, проверете во продолжение: