Ким Кардашијан гола во божиќно издание – онака како што само таа знае


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Секоја објава Инстаграм од славната старлета Ким Кардашијан е контроверзна приказна за себе, кога станува збор за нејзините фотосесии.

Овој пат таа беше цела во прав од светки, носејќи само танга гаќички на себе.

На едно од видеата кои Ким ги објави на својот Инстаграм профил се гледа како сексапилната старлета позира во клекната позиција, додека асистентот и помага да го достигнат правиот ефект поправајќи го нејзиното опавче од косата.