Ќерката од Моника Белучи на модна писта за „Долче и Габана“


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Поголемата ќерка од Моника Белучи и Винсент Касел, заводливата Дева Касел, зачекори на модната писта на ревијата од брендот „Долче и Габана“ на овогодинешното издание од Миланската модна недела.

17-годишната Дева промовираше линија од долната облека на луксузниот бренд, а фотографиите од нејзината појава на модната писта станаа вирален хит на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Deva Cassel (@d.casseluxxi)

Генетиката завршила совршена работа кај Дева.