Кара дел Торо распали со опасен сексапил на црвениот тепих

Жешкиот модел Кара Дел Торо со своето провокативно издание буквално ги фрли во сенка сите останати присутни на црвениот тепих од премиерата на филмот „The Kid”.

Фаталната Кара на црвениот тепих во Холивуд распали со супер секси креација, која повеќе откриваше отколку што покриваше.

Деколтето и засекот покажаа зошто Кара е модел за бикини. Долниот дел од фустнот кој беше проѕирен покажа дека атрактивниот модел носи бели гаќички под црниот фустан.