Како да не е иста жена: Вака изгледа Ванда Нара без шминка и филтери!


Традицијата вели: Аргентина ме демантира!? - 14 ден ↓↓↓Напаѓачот на Интер, Мауро Икарди заедно со својата сопруга Ванда Нара се релаксираше на италијанското езеро Комо, а папараците повторно пронајдоа начин да ги „уловат“.

Славниот пар со своето семејство поминаа релаксирачки ден во вилата која ја имаат на Комо, но папараците конечно успеаа да ја „уловат“ Ванда без шминка и релано делува како да е друга жена.

Притоа на сликите се гледа дека има прекумерна тежина, па општиот заклучок е дека без шминка и филтери воопшто не личи на онаа жена која милиони луѓе ја следат на Инстаграм.

Сигурно и самиот Икарди нема да биде среќен кога ќе види дека медиумите објавиле слики кои не ја претставуваат во најдобро светло неговата сопруга.