Изгор Нивес

Кога 39-годишната Нивес ќе објави нешто провокативно на нејзиниот Инстаграм профил, нема шанси тоа да ги остави рамнодушни нејзините Инстаграм обожаватели и следбеници – како мажи, така и жени.

На видеото кое го објави пред некое време, Нивес позира во провокативна поза во супер секси едноделен костим за капење експресно доби илјадници лајкови и коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

„Велат дека жените на моја возраст треба да носат едноделни костими за капење, па ете, јас се покорив“, напиша Нивес покрај видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)