Италијанска старлета им вети орален секс на Наполитанците, но има еден услов!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Италијанската старлета Пауло Саулино им вети на фадбалерите на Наполи орален секс, но само под услов да триумфираат во Лигата на шампиони.

Атрактивната Паула обожава фудбал и е голем фан на Наполи.

„Цел живот навивам за Наполи. Убаво е да се види дека на сега му оди добро на клубот“, изјави Паула.

Меѓутоа, фудбалерите на Наполи ги чека исклучително тешка задача на патот кон освојување на ЛШ. Експерите не им даваат големи шанси бидејќи уште во осминафиналето ги чека актуелниот шампион, Реал Мадрид.