Има 50 години и пука од сексапил: Оваа МИЛФ бомба е вистински терминатор


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Турка колички со дрва, носи снопови со сено, крева тегови, работи физичка работа и изгледа одлично, има одлично одржано тело и дефинирана мускулатура. Се нарекува Банши Мун и е мајка на две деца.