И Дедо Мраз сака да се дружи со секси Марјана


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Атрактивната водителка и манекенка Марјана Станојковска, облечена во црвен комбинезон, го фати за рака Дедо Мраз и реши малку да го прошета.

Инспирирана од новогодишниот период, Марјана покажа дека без разликана возраста секој му се радува на Дедо Мраз.

20-12-stanojkovska-dedo-mraz1

„Да го прошетаме Дедо Мраз малку до Сител“, напиша таа под фотографијата.