Славни

Ријана смени имиџ – погледнете како се освежи

Позната по честите промени на имиџот, Ријана во пресрет на Нова Година повторно ги изненади фановите.

A photo posted by @mdollas11 on

До сега може да се каже дека ги испроба сите бои и форми на коса, а овој пат се реши са кратка и плава. Славната пејачка до Барбадос е позната по честите експерименти со стиловите и изгледот, а факт е дека такви ризични потези може да си дозволи бидејќи едноставно што и да проба, стои на нејзиниот изглед.

To Top