Маргот Роби за тајната венчавка: Да, се омажив и ич да не ве „боли“ за тоа – еве ви прст

Една од најубавите актерки на денешницата, Маргот Роби (26) се омажи за своето момче Том Акерли на тајна локација, објави Daily Mail.

20-12-margot-robbie

A photo posted by @margotrobbie on

Актерката пристигнала на аеродром и носела маичка на која пишувало „Реков да!“. Парот пред неколку месеци ја прославуваше својата веридба, а тајната церемонија се одржала викендов. Таа во свој стил одговори на медиумската прашина што се крена околу нејзината венчавка со симболичен до-среден прст со вереничкиот прстен како да сака да каже: „Да, се омажив и ич да не ве боли за тоа“.

20-12-margot-robbie2