Хајди Клум не трпи многу облека врз себе


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бившата светска топ моделка и актуелна судијка во шоу за таленти, фаталната Хајди Клум, со новото видео кое го објави на Инстаграм уште една докажа дека не трпи многу алишта врз себе и повеќе ужива во разголено издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Многу пати досега Хајди покажала дека нема проблеми да го покаже своето тело без облека. Без разлика дали тоа ќе се случи на модната писта, во реално шоу, папарацо фотки или кога ги мие забите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Клум ја користи секоја прилика за гордо да покаже дека „мајката природа“ кон неа била исклучително дарежлива.

Хајди сега ги изненади фановите на социјалните мрежи со виде во топлес на кое може да се види како ги мие забите. Или, малку повеќе од тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on