Славни

Гола го прослави трофејот на Барса (фото)

За Џудит Бенавенте, најатрактивната навивачка на Барселона, не е ништо непознато да се соблече до гола кожа за да прослави некој успех на саканиот клуб.

Така беше и после освојувањето на Купот, откако Баселона го победи Алавес во финалето со 3:1.

Бившата Плејбој зајачица веднаш се соблече гола и така го прослави трофејот на Барса.

To Top