Ги поздрави мечката (снимка)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Мала мечка го запре сообраќајот на пат во Црна Гора, како што може да се види на видеото објавено на социјалните мрежи.

-Оди, оди Младен, може да биде опасно – возбудено зборува жената во кола додека збунета мечка стоела на две нозе на сред пат, во близина на колата до нивниот автомобил.

Видеото наводно е снимено во Црна Гора, а објавено е на Јутјуб каналот „Подгорички времеплов“.