Славни

Ги покажа „жешките“ гради, фановите реагираа: „Што си им направила?“

26-годишната Плејбој зајачица Линдзи Пелас располага со над 7 милиони бројна армија обожаватели на Инстаграм, кои бурно реагираат на секоја нејзина објава.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Е сега, кога таа војска од обожаватели ќе реши малку да те ремети и да бара „одговори“, и тоа не е лесно. На нејзината фотографија на која таа градите ги прекрива само со прамени од нејзината коса, фановите забележаа несиметричност на бујните и заводливи облини.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Тоа иницираше вистинска дебата на нејзиниот профил, каде едни тврдат дека ги уништила со операција, а други дека едноставно таа има такви, несиметрични гради.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

А некои не можеа да се сложат со ниту една од двете „струи“, туку тврдат дека станува збор за оптичка илузија поради аголот на фотографирање.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

To Top