Георгинчето „се пува“ со торба од 70.000 долари

Позирајќи пред приватниот авион во опуштено издание, вереницата на Кристиано Роналдо, Георгина Родригез се фотографираше пред да отпатува за Париз.

Носи фармерки, кошула и патики, а вниманието го привлече нејзината чанта. Во раката држеше скапа торба од крокодилска кожа на Хермес Биркин во портокалова боја.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Цената на таквата торба е околу 70 илјади долари.

Георгина го означи и Нетфликс на нејзината фотографија. Таа неодамна потпиша договор со нив за доку-реално шоу. Идејата за тоа шоу е камерите да ја следат инфлуенсерката и ѕвездата на Инстаграм, Георгина и да ја покажат на нивниот стриминг сервис. Се претпоставува дека снимањето е веќе започнато.