Славни

Георгина во топлес издание промовира облека за јога

Жешката убавица и вереница на славниот фудбалски ас Кристијано Роналдо, заводливата Георгина Родригез, со нова доза фотки на Инстаграм повторно го привлече вниманието на корисниците на оваа платформа и предизвика милионски реакции од армијата обожаватели која ја има таму.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Георгина повторно ги возбуди и импресионираше нејзините обожаватели со кадрите кои ги објави на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Фаталната Георгина редовно вежба и резултатот на тоа е совршеното тело со кое се гордее. Таа често објавува фотографии на Инстаграм каде има над 14,4 милиони фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Овој пат, таа објави фотографија на која промовира облека за јога

Advertisements
To Top