Фото: Возниацки се соблече, интернетот се запали!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Каролина Возниацки беше една од тенисерките кои го збогатија познатото списание „Sport Ilustrejtid“ и нивната галерија на фотографии во бикини.

Додуша имаше и такви на кои Возниацки беше без горниот дел или потполно гола со само исцртан костим за капење.

Па така фановите можеа да уживаат и да видат како тениската убавица изгледа потполно гола.

Hope everyone has a good Monday! @si_swimsuit

A post shared by Caroline Wozniacki (@carowozniacki) on