Фото: Ријана се сликаше со својот омилен фудбалер!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Популарната пејачка е голем фан на Месут Озил, па посетата во Лондон ја искористи да се сретне со него.

Ријана на социјалните мрежи се пофали со заедничка фотографија со Германецот.