Фото: Ова е најжешката учителка по матемактика!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Како изгледаше вашата учителка или професорка по математика? Веројатно ни слично како Оксана Невеселаја, која е една од најубавите професорки на светот и Инстаграм убавица од Минск.

Иако нејзината страст е математиката, своето време го поминува патувајќи по светот и фотографирајќи се на интересни начини – што по предизвикувачки и секси.

Резултатот на тоа е повеќе од 600.000 обожаватели кои знаат да го ценат вкусот на младата и паметна Белорусинка.

??

A post shared by •Oksana Neveselaya• (@o_neveselaya) on

?

A post shared by •Oksana Neveselaya• (@o_neveselaya) on