Славни

Фото: Ќерките на Синиша Михајловиќ изгледаат совршено во бикини!

Легендарниот српски фудбалер кој настапуваше за Рома, Сампдорија, Лацио и Интер, а денес е тренер на Торино, со сопругата Аријана Рапачиони има три сина и две ќерки.

За српските медиуми поинтересни се неговите прекрасни ќерки Викторија и Вирџинија, кои на Инстаграм објавија фотографии од плажа. Девојките неодоливо потсетуваат на мајката, која и денес освојува со својот шарм.

Викторија:

?

A post shared by Viktorija Mihajlovic (@vickymiha) on

Вирџинија:

Embrace your weirdness

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

Нивната мајка Аријана:

?

A post shared by Arianna Rapaccioni (@arianna_rapaccioni) on

????????? ..Quando è il mare a pensare a te..

A post shared by Arianna Rapaccioni (@arianna_rapaccioni) on

Advertisements
To Top