Фановите во паника: Славната пејачка ги избриша сите свои профили и исчезна!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Американската пејачка Тејлор Свифт изненадно ги избриша сите своои профили на Инстаграм, Фејсбук и Твитер, па нејзините фанови кренаа паника, бидејќи никој не знае што се случило со Тејлор.

Колку внимание предизвика овој неочекувам потег на славната пејачка најдобро покажува подоатокот дека Тејлор на овие три профили имаше вкупно 262 милиони следбеници.

Во целата приказна се вклучија сите можни светски медиуми, од Би-Би-Си до класичните таблоиди кој се обидуваат да ја разрешат мистеријата за Тејлор.