Славни

Фото: Јунајтед има вистинска „ѓаволица“ – вака се слави пласман во финале!

Фудбалерите на Манчестер Јунајтед обезбедија пласман во финалето на Лига Европа, после драматичниот натпревар против Селта на „Олд Трафорд“.

Логично, радоста меѓу фановите на „црвените ѓаволи“ беше огромна, а така беше и кај една популарна навивачка на Јунајтед на Инстагам.

Таа често објавува секси фотографии во дресот на Јунајтед, така што на себе има само долен веш или истакнато деколте, а овој пат потполно се разголе за пласманот во финале.

??♀️

A post shared by KATRINA MARIA ?? (@katrina.maria) on

?

A post shared by KATRINA MARIA ?? (@katrina.maria) on

GGMU ❤️

A post shared by KATRINA MARIA ?? (@katrina.maria) on

??

A post shared by KATRINA MARIA ?? (@katrina.maria) on

#united

A post shared by KATRINA MARIA ?? (@katrina.maria) on

Advertisements
To Top