Славни

Фото: Буфон ужива на плажа со убавата Иларија

Италијанскиот голман Џанлуиџи Буфон се најде во центарот на вниманието на тамошните медиуми откако одлучи слободното време да го помине на плажа со својата сопруга Иларија Дамико.

Тренерот на средина од сезона одличи да му даде одмор на легендарниот голам, а Џиџи слободното време го искористи за уживање со својата поубава половина.

Сепак, проблем е што славниот пар постојано е следен од папараци кои не му даваат мир и кога е на одмор.

To Top