Фотка на денот: Зима во земјата на чудата


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Зимска идила во Јапонија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ? ‌?‌ ?‌ ? (@halkun1121) on