Формула 1 и Билјалова без гаќички и градник – за адреналин и возбуда „до даска“

Атрактивната Русинка Света Билјалова на трката од најголемиот брзински циркус на светот наречен Формула 1 се појави без гаќички и градник, а не пропушти прилика со таквото издание од пистата за болидите да се пофали на социјалните мрежи.

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

Света неодамна најави дека за Светското фудбалско првенство кое ќе се одржи во нејзината родна Русија спрема спектакл, а според досега прикажаното нема потреба од сомнеж дека Билјалова навистина ќе сервира нешто навистина жешко.

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on