Славни

Еве која е: Жешката убавица до која позираше Груевски „ја запали“ македонската јавност

Груевски, како што навикнаа да пишуваат добар дел од медиумите, повторно беше „уловен“ (небаре се криеше и тајно беше појден на бродот) на елитна и престижна бизнис забава во Будимпшета на почетокот од овој месец.

Македонската јавност уште еднаш беше испровоцирана и изреволтирана од неговата лежерност и комотен живот кои ги ужива во Унгарија, додека овде ние го чекаме да си одлежи затвор за неколку криминали за кои се товари или е осуден (очигледно, ќе почекаме за тоа…можеби цел живот).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @wivyyy on

Но, она што уште повеќе ја заскокотка јавноста на социјалните мрежи од неговото присуство на бизнис забавата организирана на брод на Дунав, беше жешката и провокативна убавица до која позираше Груевски.

 

View this post on Instagram

 

#aboutlastnight #budapestbusinessparty #party #nightout #goout

A post shared by @ wivyyy on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @wivyyy on

Се вика Вивиен и работи, покрај другото, како Инстаграм „фриленсерка“ и модел, рекламирајќи производи преку нејзиниот профил на оваа социјална мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @wivyyy on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @wivyyy on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @wivyyy on

Advertisements
To Top