Еве кој ги собра на едно место во „Воденица“ Анѓушев, Шеќеринска, Мицкоски и Милошоски


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Изминатиов викенд, во познатиот скопски ресторан „Воденица“, гурманите кои ја фаворизираат и обожаваат италијанската кујна и нејзините специјалитети, имаа исклучитела можност да уживаат во врвните готвачки вештини на кулинарскиот шеф Армандо Кодиспоти.

Меѓу присутните гости се најдоа и многу лица од политичката фела, меѓу кои и Кочо Анѓушев, Радмила Шеќеринска, Христијан Мицкоски, Антонио Милошески, Андреј Жерновски.

Извор: Женски магазин