Славни

Два месеци после породувањето Бијонсе во топ форма – фановите воодушевени!

Американската пејачка Бијсоне направи хаос на Инстаграм откако ги објави своите нови слики, а нејзините фанови се воодушевени како таа изгледа после породувањето.

Бијонсе во јуни роди близнаци, а очигледно многу брзо успеа да се врати во топ форма, а притоа го промени и имиџот…

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Сепак, најголемо внимание предизвика најзиното видео во кратки панталони, кој за само три часа доби 5 милиони лајкови.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Advertisements
To Top