Advertisements
Славни

Џеј Ло во фатално секси издание на гости кај Фалон

На нејзиното најново гостување во емисијата од познатиот водител Џими Фалон, фатално сексапилната 49-годишна Џенифер Лопез распали со жежок и провокативен моден избор.

Краткиот фустан кој до максимум го истураше во преден план нејзиното деколте очигледно не им даваше мира ниту на Фалон, ниту на присутните во студиото.

На видеото кое беше објавено на YouTube на Фалон на шега му пишуваа дека со сите сили се потрудил да оствари контакто со очи со Лопез, алудирајќи му дека цело време очите му бегале кон нејзините гради.

Advertisements
To Top