Девојката на Роналдо го запали интернетот со провокативна фотка!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Георгина Родригез, девојката на Кристиано Роналдо воопшто не обрнува внимание на приговорите од свекрвата Долорес која неодамна го критикуваше нејзиното оскудно облекување.

Доказ за тоа е и најновата фотографија која Георгина ја објави на Инстаграм – позираше во базен во провокативно издание.

G o o d v i b e s ☯️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Потсетуваме, на интернет неодамна се појавија нејзини атрактивни фотки од времето кога не беше во врска со Роналдо.