Ден после Свети Валентајн (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Гарант типов заборавил на романтичната вечера оти ја гледал Реал Мадрид-ПСЖ. 😀