Даваат поинаков печат на песната: Тино во тандем со одличен „кавер“ на „1.000 причини за крај“ од Нокаут


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Момците од 2Ве велат дека „1000 причини за крај” е една од нивните омилени песни од Нокаут, па нудат и нивна верзија на хитот, со нивни аранжман, снимена во соработка со KM Entertainment.

Љупче Стојановски (Вокал, Гитара) и веќе нам и вам познатиот Тино Стојановски (Гитара, Вокал) се тандемот кој ја прави оваа одлична „кавер“ верзија.