Да пука модата на руски начин


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Во Русија модата, како и пиењето (и како и многу други работи) си има свој микрокосмос во кој никој ништо не го интересира за сето она надвор од истиот. Фото докази подолу во прилог.