Славни

Брус Вилис ги собра жените на едно место

Широкото семејство на славниот актер Брус Вилис од бивша и сегашна сопруга, заедно со децата од двата брака конечно се обедини откако неговата сопруга Ема Хеминг и нивните ќерки Евелин и Мејбел се преселија заедно во куќата на бившата сопруга на Брус, Деми Мур.

Актерот ги помина последните четири недели во карантин со Деми и нивните заеднички ќерки додека Ема била во Лос Анџелес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore) on

Сопружниците комуницирале преку социјалните мрежи, а Ема често коментирала на фотографиите на профилот на Деми.

Се чини дека ова големо семејство се собрало токму навреме за заедно да го прослави шестиот роденден на Евелин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Heming Willis (@emmahemingwillis) on

28-годишната ќерка на Деми и Брус, Скаут објасни како поранешните сопружници завршиле заедно во карантин.

„Мојата маќеа требаше да дојде тука со моите две малечки сестри, но постарата, која треба да наполни шест години, не знаеше дека не треба да ги допира фрлените игли, така што згазна на една во паркот и мораше да оди на доктор “, објасни Скаут.

Advertisements
To Top